Zestaw: Kalendarz + Notes Dobre Ciało

Dostępność: duża ilość
Cena: 149,00 zł 149.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Zestaw Kalendarz 2022 + Notes Dobre Ciało. 

Kalendarz ścienny na 2022 rok, stworzony wraz z fotografką i moją kuzynką Aleksandrą Mecwaldowską oraz Notes będący kontynuacją projektu. 


W ramach projektu Kalendarz Dobre Ciało, oddajemy głos różnym rodzajom cielesności, pokazując, że nasze ciała są dobre dokładnie takie, jakie są - niezależnie od BMI, wieku, stanu zdrowia czy tożsamości płciowej.

Przed obiektywem Aleksandry Mecwaldowskiej stanęło szesnaście osób. Za każdą z nich stoi inna historia i inny zestaw doświadczeń. Wierzymy, że w tej różnorodności znajdziecie prawdę, która pozwoli wam spojrzeć na własne ciała z większą czułością i zrozumieniem.

Formuła Kalendarza nie była wystarczająca, by umieścić w niej wszystkie przygotowane podczas projektu treści, dlatego stworzyłyśmy również Notes Dobre Ciało.

Prócz części notesowej, w której możecie notować do woli, znajdziecie w nim wypowiedzi osób uczestniczących w projekcie - efekt rozmów, które przeprowadziłam z pozującymi Aleksandrze Mecwaldowskiej osobami (poza czteromiesięcznym wówczas Tymeczkiem;).

W rozmowach poruszy*śmy szerokie spektrum ważnych tematów - relację z własnym ciałem i cielesnością, samoakceptację, relacje z innymi, zdrowie. Mamy nadzieję, że w tym zróżnicowanym wielogłosie znajdziecie dla siebie coś, co pozwoli wam potraktować wasze ciała z jeszcze większą czułością i empatią. 

 

KALENDARZ DOBRE CIAŁO 

- W naszym kalendarzu znajdziesz zdjęcia (głównie akty) 16 osób, które stanęły przed obiektywem Aleksandry, a następnie porozmawiały ze mną, dzieląc się doświadczeniami i przemyśleniami związanymi z ciałem, seksualnością, macierzyństwem, czy starzeniem się (której efekty, wraz z kolejnymi zdjęciami, znajdziesz w Notesie Dobre Ciało

- W kalendarzu nie znajdziesz świąt religijnych, znajdziesz za to wybrane równościowe święta 

- Okładki z papieru wysokiej gramatury (300g)

- Format A4, 210x297 mm, oprawa sprężynowa + zawieszka.

- Wysyłka w biodegradowalnej, tekturowej kopercie. 

 

NOTES DOBRE CIAŁO 

- Twarda, szyta oprawa

- Format A5, 148x210mm

- 176 stron bez dat, w tym 32 strony z wypowiedziami osób uczestniczących w projekcie oraz dodatkowymi zdjęciami. 

- Pozostałe strony, służące do prywatnych zapisków, w kropki (nie w linie, nie w kratkę, nie czyste, a w kropki właśnie) 

- Wysyłka w biodegradowalnej, tekturowej kopercie. 

Notes nie ma funkcji kalendarza. Tu notujemy, nie planujemy :)

 

10% zysku ze sprzedaży produktów wesprze działania Grupy Ponton działającej za rzecz rzetelnej edukacji seksualnej młodzieży w Polsce.

 

Media Partnerskie i podmioty wspierające akcję: Glamour, Girls Room, Hello Zdrowie, Grupa Ponton, Szajn, Kinky Winky 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl